spokojnie bedzie powyżej 3,80 i to daleko tylko trzeba byc cierpliwym. Mi ten papier spadł 20 % i sie nie załamałem byłem cierpliwy teraz jestem juz prawie 10 % do przodu i tez jestem cierwliwy powiewaz wiem ze i tak urośnie wiec nie ma co sie denerwowac i robic gwałtownych ruchów