O twojej uwadze można rozmyślać za 10 lat, gdy będziemy dobrze uzbrojeni, a zagranica przestanie składać zamówienia . Obecnie nie ma lepszych spółek od produkujących sprzęt militarny, jeżeli o tym nie wiedziałeś, to już wiesz. Nie namawiam ciebie byś zmienił zdanie, gdyż oze sroze jest również do przemyślenia, ale to nie ten czas. Spółki produkujące militaria jeszcze nie wystartowały pełną parą weź to pod uwagę i nie pleć bzdur o zakończeniu działań wojennych. Gdyby tak się stało, to jeszcze bardziej intensywnie musielibyśmy się zbroić.