raczej odwrotnie - jak nie powystawiacie na S swoich akcji w rozsądnej cenie to nikt nigdy ich nie kupi - rośnie cena akcji tylko wtedy gdy arkusz po prawej jest wypakowany podażą - wtedy kupują - gdy arkusz S stoi pusty to nik tego nie chce dotykać - myśl wielkimi liczbami po 100-200 kilo akcji - jak na S widać same popierdółki to sam sobie podciągnij kurs w górę