Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,60 zł , zmiana od tamtej pory: -9,85%

Re: Wywiad z Malinkiewicz w dukowanym śierpniowym FORBES.

Zgłoś do moderatora
Tej Pani by się przydał dobry psycholog. Szkoda komentować. Tacy ludzie padają ofiarą własnego ego. Podkreślam własnego. Gdy już jest po wszystkim nie potrafią przyznać się do błędu tylko szukają winnych dookoła. W tej chwili ona szkodzi sobie najbardziej. Nikt z taką osobą nie będzie chciał współpracować w przyszłości. Ogarnijcie się bo spory i waśnie do niczego dobrego nie prowadzą. Mówię do obydwu stron. Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS -0,83% 5,95 2025-10-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.