Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,55 zł , zmiana od tamtej pory: 76,36%
@cba
"też chyba nie zrozumiałes co napisałem
pojawia się na forum wywiad z wczoraj, który ma mało wyświetleń, na kanale youtube powstałym 2 tyg temu, gdzie pierwszym wywiadem jest wywiad z prezesem Ci Games
po czymś takim można się zastanawiać iż kanał powstał specjalnie pod wywiad a linka do wywiadu wrzucił ktoś powiązany ze spółką bo dla mnie wydaje się mało możliwe wygrzebanie takiego wywiadu z czeluści internetów d;
stąd moje sarkastyczne "marek czy to ty" d;"

Przeciez @pass rozumie tylko to co chce rozumiec :)

A co do tego co piszesz to wlasnie tak jest. Jesli rudy liczy na szerokie grono odbiorcow to wywiad puszcza na znanym kanale a nie jakims widmo bez subow. To oczywiste (oczywiscie nie dla @passa).

PS. Jak tam rajd w strone 7,5zl? Cos jakby przygasl, a takie optymistyczne reko poszlo.. :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIGAMES -1,89% 2,34 2026-01-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.