Zrobił dobre wrażenie, konkretnie. Rzeczywiście mają świadomość że w przeszłości rynek się na nich przejechał i chcą nadrobić relacje z inwestorami. Sensownie opowiadał o szansach fotowoltaiki w przyszłości, marżach itp.
Sądzę że poradzą sobie. I widać że zależy im na relacjach z akcjonariuszami .