zapewne, moja teoria jest taka ze jak probowali przezucic duzo papieru na raz byly te strzyly po + i - 25%. Tera sie trzymaja okolic 17 groni, i dzienny obrot wychodzi kolo 300-400 tys. Zakladajac ze zostalo im jeszcze jakies 8-9 mln akcji to jakie 4 tygodnie wymiany akcji na tym wolumenie i przy podobnej cenie nas czeka. ale moge sie mylic