Nie jestem zwolennikiem patro ale ta jak banki i inni którzy doja ludzi działają w myśl prawa w dokumentach emisyjnych jest wyraźnie napisane "Akcjonariusze/Inwestorzy powinni być świadomi ryzyka jakie niesie ze sobą inwestowanie w instrumenty
finansowe takie jak akcje spółek publicznych, a ich decyzje inwestycyjne powinny być poprzedzone
właściwą analizą, a także, jeżeli wymaga tego sytuacja, konsultacją z doradcą inwestycyjnym, prawnym i /
lub podatkowym " . I dla tego są kryci jak inni skubiący ludzi.