naprawde chcesz abym sie pojawił na forum stale i bruździł jak wtedy gdy spadało z 9 zeta do 4? poczytaj co sie działo wtedy gdy pisałem ż eidzie wodospad - 3 razy próbowano mnie uciszac kasowac na podbitach jak ostrzegałem leszczy, 3 razy banowano mi podstawowy VPN z opery ale nadawałem wtedy z płatnego (a co mam i stac mnie) i zadne wtrety nie pomagały gdy trole wyrzygiwali swoje akcje ...
tak wiec albo mnie nie znasz albo ze strachu walisz w spodnie abym sie nie uaktywnił ...Myslisz że zjakiej przyczyny na harperze stado jeuopów chwali harpa gdy ja oceniałem i oceniam go na zimno bez emocji?
oj leszczu bądx trollu - jestes naiwny jak żaba w mikserze - trendy na forach to ja tworze a nie wy, wy sie jedynie podczepiacie jak muchy do samolotu ......