Tak to właśnie wygląda, gdy pojawią się ostatni zrezygnowani, którzy wywalą, dziwnym trafem kurs rośnie. Dziś może być sesja odwrotu.
Impex nie raz miał takie rajdy w górę. A spadł ostatnio jakby lekko za szybko.
Bankrutem nie jest.
Oczywiście jeśli cała giełda się osunie, to może spaść szybko na 2zł.
Jednak do Świąt Goldmany raczej podpompują, a może jeszcze trochę po nich, aby wynik na koniec roku był dobry. Więc Impex raczej powinien wzrosnąć.