Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Wywalać

Zgłoś do moderatora
Człowieku mnie nie interesuje spółka, a jej PDA. Chyba krótko jesteś na giełdzie albo nie śledzisz kursu PDA o tak niskiej kapitalizacji na NC. Prześledź sobie tego typu spółki, zobacz ile akcji ma wejść serii A i wydedukuj co tu się będzie działo. A że ja troszeczkę pogram na spadki, na wzrosty, to nie będzie miało większego znaczenia, bo i tak kurs będzie latał już niebawem po 20-30gr i tam dopiero leszczyna będzie się zabijać o akcje, których już nie będzie w arkuszu w takiej ilości jak dziś!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KME 6,90% 0,31 2026-01-23 14:14:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.