Dnia 2017-08-03 o godz. 22:11 ~src napisał(a):
> Według KNF ktoś nie dopełnił obowiązków. Jeśli się okaże że kupili i zapomnieli poinformować to wzrosty od razu po odwieszeniu. Jeśli ktoś sprzedał to ważne będzie ile i w jakim momencie. Bo jeśli ktoś z zarządu wysypal bo potrzebował jakiś cash a 1.3 go satysfakcjonowalo a przy tej sprzedaży miał obowiązek poinformować to nie powinno mieć wpływu na kurs.
Dnia 2017-08-03 o godz. 22:11 ~src napisał(a):
> Według KNF ktoś nie dopełnił obowiązków. Jeśli się okaże że kupili i zapomnieli poinformować to wzrosty od razu po odwieszeniu. Jeśli ktoś sprzedał to ważne będzie ile i w jakim momencie. Bo jeśli ktoś z zarządu wysypal bo potrzebował jakiś cash a 1.3 go satysfakcjonowalo a przy tej sprzedaży miał obowiązek poinformować to nie powinno mieć wpływu na kurs.
pamiętaj o tym że na poinformowanie jest 7 dni
więc nie mógł sprzedać po 1,30
a jeżeli wysyłasz pocztą to liczy sie data na stęplu
moim zdaniem sprawa dotyczy dużo wcześniejszych transakcji