Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  63,98 zł , zmiana od tamtej pory: -38,73%

Re: Wypad na twarz z Top40 podczas 2 doby sprzedaży. Oceny 47%

Zgłoś do moderatora
Dla przypomnienia pozycję DLC Pets na Global TOP sellers w dniu debiutu 1 pozycja. 5 dni później 77 pozycja. Obecna pozycja DLC farm nie jest więc zaskoczeniem.

Problem z DLC Farm pojawił się u tych graczy, którzy nie mieli wgranego dodatku PETS. Ile ludzi jest więc zadowolonych mając obydwa dodatki łatwo policzyć.

W tym roku będzie jeszcze sporo portów w tym DLC Pets na Switch a. Czy sprzedaż będzie wyższa niż 2022 r. Nie wiem, ale zyskowność może być sporo wyższa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FROZENWAY 0,00% 39,20 2025-10-24 15:26:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.