Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,88 zł , zmiana od tamtej pory: 12,70%

Re: Wyniki za II Kw

Zgłoś do moderatora
Żartujesz czy jak? Jak ma być na plus jak covid wszystko pozamykał kwiecień i maj? Czytałeś ostatni raport? Tam masz wszystko, jedyne za co można trzymać kciuki tożeby strata była jak najmniejsza. Dofinansowanie w księgowości będzie tylko w przepływach finansowych więc nie wpłynie na wynik operacyjny i netto.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4FUNMEDIA -3,51% 5,50 2021-06-25 12:11:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.