W polsce nieruchomości są za drogie.Musi nastąpic pierdolnięcie choc banki ostro bronoęią cen ale nie na długo.Kawalerke b Berlinie mozna kupić juz za 40 tys. E takor damo mirdzkanie w Radomiu cxy Gorzowie tez tyle kosxtuje.Zydy robia wała z głupich polaczków.