Co z tego że dywidenda w tym roku będzie wyższa ? Za ten rok prawdopodobnie będzie dużo niższa bo koszty zjedzą zyski i już grube ryby to wiedzą i wolą wcześniej wyjść a nie kisić pieniądze przez 2-3 lata jak będzie ten niby efekt skali. Zakładam że kolejny wodospad będzie po wynikach za 1q o ile wcześniej nie będzie kolejnego po abb. Jeszcze w tym roku zobaczycie na kursie 4 z przodu nie dziękujcie