Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  60,40 zł , zmiana od tamtej pory: 260,93%

Re: wyniki szok !

Zgłoś do moderatora
Masz na mysli to czy coś więcej?

Zarząd "NOVITA" S.A. z siedzibą w Zielonej Górze ("Spółka") informuje, że w dniu 14.02.2020 r. Spółka zawarła umowę z polskim kontrahentem na sprzedaż włóknin typu spunlace. Umowa ma charakter umowy ramowej, na podstawie której Spółka może przyjmować indywidualne zamówienia na włókniny. Spółka szacuje, że w okresie najbliższych 12 miesięcy wartość zamówień w ramach umowy wyniesie ok. 30 mln zł

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NOVITA 0,00% 218,00 2021-07-28 09:17:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.