IBKR miał znakomite wyniki, a Swissqote to żadna konkurencja dla XTB...
Szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o takim brokerze, jak Swissqote.
My gramy pod rozwój i dywidendy, bo XTB chętnie się dzieli zyskami z akcjonariuszami.
Kiedyś czytałem wywiad z człowiekiem, który miał styczność z XTB jakiś czas temu i pamiętam, jak już wtedy był zdumiony faktem, że mają tak rozwinięty dział IT i pomysły na rozwój, który stawiał ich na równi ze znanymi mu zaawansowanymi fintechami.