Dnia 2026-06-22 o godz. 16:10 tobi598 napisał(a):
> Ja zerkał bym na końcówkę notown srebra w środę i ładował bym się w zakup , moze grubo wystrzelić nawet powyżej 100 za uncja i kghm razem z nim
100$ narazie nie ma mowy, najpierw musi dojść do 71$ i wyrysować W , jeśli wybije z formacji to droga otwarta do 80$
ropa znowu spada już 73$ za czerwiec będzie znacznie niższa inflacja