Wyniki COG zawsze są niewiadome.
Rynek oczekuje bardzo dobrych wyników ale 10 mln PLN zysku netto, jak piszą niektórzy na forum, to nie jest nawet dobry wynik.
Każdy wynik netto poniżej 40 mln PLN będzie oznaczał kombinacje.
Kalkulacja jest prosta. Jeżeli w 4Q2020 spółka uzyskała przychody na poziomie 440 mln PLN i zarobiła netto 7 mln PLN to sprzedając to samo tylko z ceną wyższą o 15% wynik netto powinien być wyższy o ponad 50 mln PLN.
Pewnie jutro się okaże ile z tych wzrostów cen wyrobów zostało w spółce bo wiadomo, że część przejął Przemek.