ale wyniki kwartalne dzisiaj to nam mówią tylko tyle: o było fajnie kurs pójdzie do góry przez dzień może dwa. Pytanie jest jakie plany na przyszły rok? Czy prognozy skorygowanej EBITDA będą na poziomie z tego roku? a przecież była podnoszona, czy może będzie kontynuowana ta z progno z przed podniesienia?