Przecież ta spółka jest ciągle w fazie restrukturyzacji. Ciągle przynosi straty, ciągle nowe koncepty. Wprowadzili sklepy bez półek z terminalami i co biznes nie wypalił. Już widać że offprice dostaje zadyszki to wymyślili shockprice. Ja mam już pomysł na kolejny biznes shitprice.