Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,12 zł , zmiana od tamtej pory: 57,77%

Re: wyniki a 1 Q - czy warto trzymać akcje

Zgłoś do moderatora
Cały gameing chodzi po c/z 40-50 exa przy takim wskaźniku miała by ok 16-20zł za akcję, a gaming musi wydawać nowe gry w czasie kiedy exa musi tylko obsługiwać aktualne aplikacje a przychody z roku na rok większe, jeśli faktycznie skupiła by się na tworzeniu kolejnych fajnych aplikacji i podeszła do tego jak ludzie z zarządów gamingu to i 20zł za akcje za rok było by śmiesznie niską ceną.

Pasowało by zapytać jak wspomniał przedmówca co na to nasz dobroczyńca drukarz...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EXAMOBILE 0,00% 6,50 2021-09-27 09:55:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.