Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  41,30 zł , zmiana od tamtej pory: -1,94%

Re: Wyniki 2Q 2022

Zgłoś do moderatora
Tak, w 100% się zgadzam, że tak to wygląda. Jak się spojrzy na wyniki kwartalne w 2020 kiedy jeszcze nie było podpisanej umowy z Take-Two to z Outriders było ok 25mln zł przychodów na produkcji gier kwartalnie. Wynikowo pewnie T2 w Q2 było bardzo mało, natomiast cashflowow pewnie jeszcze sporo, bo zawsze są przesunięcia w fakturowaniu i płatnościach. Zobaczymy jak im się będą bilansować cashflowy w kolejnych kwartałach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP -0,25% 40,50 2022-12-06 16:46:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.