Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  185,50 zł , zmiana od tamtej pory: -34,66%

Re: Wyniki 2q

Zgłoś do moderatora
Weźcie pod uwagę że codziennie otwiera się jeden half price, ten sklep jest skrojony na Polskę powiatową, tam wyczyści wszelką konkurencję, Darek zdominuje ten segment, choć tak, maj bankowo gorzej, promki w toku zaś sprawdźcie sobie pogodę do końca lipca, 20+ plus w zależności od regionu nawet wiecej, lud wymieni garderobę ostatecznie, sentyment do Polski i tak jest mocny pomimo ryzyka powrotu populistów do władzy, mogło być gorzej, kapitał obronny przydałby się, ale skąd go brać? (Pytanie retoryczne)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CCC 10,48% 127,05 2026-02-18 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.