Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,00 zł , zmiana od tamtej pory: 1 252,00%

Re: wyniki 1Q

Zgłoś do moderatora
"Kupuj plotki, sprzedawaj fakty" - wiadoma sprawa. Ale biorąc pod uwage (wciąż) tak dobre wyniki, mimo że USA się wali itd., a także dywidendę niedługo ogłoszoną, to trochę się dziwic mozna dzisiejszej podaży - nie lepiej poczekać teraz a ew. zrezygnować tydzien, dwa po dywid., kiedy pewnie zacznie być większa korekta (co naturalne po takich wzrostach)? Hmmm. No, ale dzień się jeszcze nie skończył i może ktoś skorzysta z promocji.:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DIGITANET 1,45% 202,80 2026-05-12 17:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.