Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,90 zł , zmiana od tamtej pory: 0,39%
co będzie w 3@ zobaczymy a biorąc pod uwagę sytuację na rynku to ja oceniam te wyniki bardzo pozytywnie
nie wiem jaki dzień do określenia wartości portfela przyjmują fundy ale jeśli koniec miesiąca to mają szansę wykazać wzrost wartości.
tutaj ewidentnie nowy gracz buduje sobie pozycję i pewnie będzie musiał brać wyżej bo zapał sprzedających zniknął

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KOGENERA -0,38% 26,00 2022-12-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.