Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,00 zł , zmiana od tamtej pory: -3,85%
zastanawiające jest tylko skąd wydumali sobie ten zysk ..:) :)
rok temu raport był bardzo złożony i czytelny pozycja która mnie najbardziej interesowała była w nim umieszczona
Rachunek Przepływów Pieniężnych .. teraz tego nie widzę albo oślepłem ??..:) :)
co do kursu nawet po wartości księgowej akcji przy obecnych numerach zarządu bym się mocno zastanawiał ... są z roku na rok coraz lepsi w swoich zagrywkach ... :) :) ustalić sobie premie motywacyjne ( w kwotach milionowych ) uzależnione od kapitalizacji kompletnie nie biorąc pod uwagę zysków firmy to jest mistrzostwo świata ...
czyli z lewej do prawej z prawej do lewej coraz drożej kupując i mamy kapitalizacje ..hahahahahh perpetuum mobile .. lepsze niż drukarka do pieniędzy ...
  • Wyniki Autor: ~Lkop
  • Re: Wyniki Autor: ghost-man
  • Re: Wyniki Autor: ~Aha
  • Re: Wyniki Autor: ghost-man
  • Re: Wyniki Autor: ~Enigma
  • Re: Wyniki Autor: ~Enigma
  • Re: Wyniki Autor: ~borewicz
  • Re: Wyniki Autor: ghost-man
  • Re: Wyniki Autor: ~Enigma

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TBULL -0,40% 25,00 2021-09-27 16:48:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.