Dali termin 28 kwietnia bo spolki musza opublikowac raport za 4 kwartal do konca marca chyba ze do konca kwietnia podadza wlasnie calkowity raport za poprzedni rok plus raport za 4 kwartal. 29 i 30 kwietnia to weekend czyli dali sobie maxymalny mozliwy termin.
Co wg mnie nie kreuje pozytywnego wizerunku spolki wiec do maja szykuja sie spadki :/