ja mam taką teorie chcą jak najbardziej zniechęcić żeby przy wynikach odebrać jak najwięcej jak najtaniej - ostatnio dokupiłem 10k po ok 1,92 to im sprzedam z +10% we wtorek ;) (już łapczywy nie jestem)
ps jeśli oczywiście będzie zysk netto ok 23mln zł