Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,14 zł , zmiana od tamtej pory: -58,13%

Re: Wymienić zarząd

Zgłoś do moderatora
A czego się spodziewałeś?Przespałeś publikację wyników.Kpiny sobie robią z drobnych akcjonariuszy.Teraz parę (jeszcze jeden dwa) takich kwartałów, kurs w okolicy emisyjnej i pomyślą o skupie pod wyprowadzenie z GPW.Zrobią to pewnie tuż przed sukcesem komercyjnym któregoś z ich rozwiązań ale o tym przeczytasz już nie ma ESPI tylko na Forbsie i nie będziesz tego beneficjentem.Długa historia na GPW nauczyła mnie,że w takie firmy się nie inwestuje a już nie daj Boże na longa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GENXONE 1,37% 5,92 2026-05-28 16:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.