To nie jest takie proste
Po co ma ktoś kupowac novavis jesli przyszła grupa Novavis to obecny Rubicon? (jeśli to nie jakiś wał)
Po co czekac przeliczacz akcje zastanawiac sie kiedy wejdą i po jakim kursie jak teraz można kupic rubicon kiedy jest tam mało akcji niska kapitalizacja i pod to grać i spekulować?
Dodatkowo w momencie połączenia akcjonariusze novavis beda "stratni" o obecne akcje rubicona które podbija kapitalizacje
Wyliczenia 1 do 1 są bez sensu bo nie uwzgledniają tego co powyzej napisałem
Zresztą sprzedaz przez głownego do rubicona novavisu jest po 11 zeta i rynek jak widac to dostrzega