Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,42 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: wykup obligacji FKD

Zgłoś do moderatora
Macie dwie opcje

1 zamienić obligację na akcję i zostaną wpuszczone do obrotu niewiadomo kiedy, ponieważ już od roku nie podpisują sprawozdania i zawieszony jest rynek akcji -odezwać się do prezesa

2 sprzedać je za 25% wartości osobie trzeciej i odzyskać jakaś cześć chociaż. i zapomnieć o tej spółce. (paradoksalnie to najlepsza opcja) Na drugi raz kupując obligację spółki zastanówcie się czy jest ona wypłacalna i nie pchajcie się w taką inwestycje. - mam namiary na gościa który odkupuje obligacje

3. wiecznie czekać i wpaść w sidła zaprzyjaznionych z prezesem kancelari.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FABRYKAKD 3,43% 0,42 2020-08-04 10:13:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.