Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,40 zł , zmiana od tamtej pory: 37,50%

Re: Wykres utonie na 19zl a później sami oddacie resztę akcji

Zgłoś do moderatora
Dwie ostatnie rekomendacje były od funduszu Noble który siedział w akcjonariacie bodajże 7%.Bylo takie spotkanie w Chorzowie pół roku temu dwaj najwięksi akcjonariusze czyli prezesi i noble również.Po uzgodnieniach fundusze zaczęły wywalać po 30zl. Wiem ze weszli po około 90zl-czyli stracili po średnio x3.Teraz zaczną skupywać spowrotem po 18-19 zeta i sprzedadzą po 120-140zeta u zarobią w końcu obiecane x6-x7 Zobaczycie DWA,Trzy lata na to potrzebuja

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOBLOK 4,41% 30,80 2020-07-10 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.