"Górna banda" już została pokonana parę dni temu. Już dawno nie mamy do czynienia z podstawowym kanałem. Zarysował się nowy, być może bardzo intensywny wzrostowo, ale nowy. Wygląda jakby dążył do historycznych wzrostów. A czemu?
A temu że spółka rentownością i przychodami powraca gdy kurs chodził po 3 zł.