Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Wygląda jakbyśmy dno mieli za sobą?

Zgłoś do moderatora
chyba masz racje tez uważam dno na 71.5-72 , i chyba juz skonczyli dołowanie , pzreciez nie moga wykazac ze ich standardowa firma jest warta 5 zł hahahahahahaah,
mimo ze uważam ze dla czechow wartosci tej firmy nie ma znaczenia, bowiem nie zamierzaja jej sprzedawać, liczy się dla nich dywidenda i to ze nie zamierzaja sie nia dzielić , wiec jak moga to kupuja po 72 to co sprzedali po 100 zł

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ -1,96% 150,00 2022-12-02 15:10:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.