Dnia 2016-09-30 o godz. 16:26 ~11le napisał(a):
> O, jesteś były. Pewnie przeoczyłes, kolega prosił Cię o skan z transakcji. To chyba dla Ciebie nie problem? :-)
Ja tez chętnie popatrzę.Parę dniu temu akcjonariusz brastera pochwalił się nam ,że ma 10k brastera po 15.62.A ty dalej nic.To oznacza,że jesteś niewiarygodny Były.Dawaj,dawaj bajkopisarzu.