Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,02 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Wyczekiwanie trwa ..........

Zgłoś do moderatora
Tak jak pisałem czekać niżej i wyłapujemy okazję muszą robić sztuczny obrót bo inaczej nie będą mogli robić żadnego skupu więc muszą z słupków przerzucać niżej i wtedy będzie okazja do wyłapywania akcji niżej tak aby oni tracili niżej i więcej akcji już potem skupia .Taka taktykę stosujemy do końca skupu akcji i działamy przeciwko M........i jego taktyce a widać że bardzo się denerwują bo ktoś im pozbierał akcje niżej i stracili duże ilości akcji i nie mają już od kogo kupić niżej .Więc muszą przerzucać teraz ale niżej więc podstawiamy się ........i czekamy spokojnie .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MONNARI -1,44% 6,86 2026-02-20 17:00:00
2026-02-20
Skup akcji własnych
2026-02-19
Skup akcji własnych
2026-02-18
Skup akcji własnych
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.