Dnia 2020-07-08 o godz. 19:42 ~Maja napisał(a):
> Bo kondopadlina to kondopadlina ,ja mam taką teorię że będą ściągać dziada z banana
Ale po co mają to teraz robić? Co im to da?
A jeśli nawet byłaby to prawda to po co dzisiaj wywalać po 1 zł jak za chwilę może być znacznie wyżej.