Wejście na rynek główny jeszcze w tym roku ,a więc max za 3 miesiące
Realizacja porozumienia inwestycyjnego idzie pełną parą ,co widać po piątkowym infie.
Voolt prowadzi coraz więcej inwestycji ,co było raportowane w miesięcznych. Na początku roku było tego znacznie mniej. Teraz sam voolt kwartalnie robi tyle przychodów co całe NVV w 2016/2017 roku.
Ulica to barany. Ale dziękujemy im za tanie akcje.