Nowe nicki się pojawiły. Po pierwsze będą chcieli obniżyć cenę akcji. Nie wiedzą ze zostali tu sami znawcy spółki czekający na konkrety ze strony zarządu a później zainteresowanych LT. My poczekamy dalej - nie wywalałem ze stratą przy 8 zł - to myślicie ze teraz wywalę??