Dnia 2020-08-04 o godz. 10:05 ~Czerep napisał(a):
> Jesli akcje Rubiconu urosną to dostaniemy 6,3 x to ile będzie wtedy wycena czy tak jak piszą w komunikacie że cena emisyjna będzie na poziomie1,75?
Gościu, a dla kogo ta emisja po 1,75? O.o Cofnij się na moment i przeczytaj ze zrozumieniem. Miałeś tyle czasu żeby zgłębić temat "tak ciężki" do zrozumienia od kiedy pierwszy raz spytałeś... Dostajesz papier, nie pieniądze.