No właśnie, to po co wypisujecie te bzdury, można rozmawiać powyżej 2 pln, bo nie sądzę, że komuś ze starych cena poniżej będzie na rękę, ja mam średnią 2,8 i w dupie mam usrednianie, bo tu nikt jeszcze na przejeciach, z tego co się nie mylę za bardzo ostatnio nie zarobił, choć zyski wzrosły wielokrotnie, poza tym czym wy się podniecacie, kto powiedział, że ktoś będzie brał akcje z parkietu...
Pozdrawiam