A. wygra rudy mitoman - będzie co najmniej jak teraz (czyli lepiej jak zakładał plan rozwoju)
B. wygra Biden - można oczekiwać ze Palantir jawnie wspierający Tumpa (dodatkowo mający droższe rozwiązania) dostanie po łapkach w administracji centralnej więc jako bardziej przejrzysta firma dla DW nowe okazje mogą się pojawić (czyli lepiej jak zakładał plan rozwoju)
C. będą kłócić się miesiącami podważając wynik wyborów i paraliżować administracje / inwestycje - dla nikogo nie będzie fajnie.