Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,05 zł , zmiana od tamtej pory: -29,21%

Re: Wybaczcie ale całe akcje od funduszu nie byłem w stanie odebrać..

Zgłoś do moderatora
ludzie przestańcie......czy wy myślicie że forum bankiera to wyrocznia i każdy pisze prawdę jak na wariografie......tutaj można pisać co się chce w robić co innego....michlesz zrobił to co chciał i co uznał za stosowne.....nie sugerować się innymi.... myśleć i analizować samemu...... sprzedał i zarobił to chwała mu za to...... miał ładny pakiet to tak zrobił i wychodzi , że słusznie, może teraz odkupić znacznie taniej.......ja zaczynam kupować bo uznaje że jest tanio .......a może być znacznie taniej.... funduszem się nie przejmuję (już nie raz to widziałem,oni nie przejmują się pieniędzmi).......target mam swój i nie pisze o nim......ja zarobię bo spółka jest tania.... każdy robi jak uważa,bo to jego pieniądze na które trzeba ciężko pracować.....a pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł.....do zobaczenia w poniedziałek ....... jeżeli niżej to znowu skubne...... pozdrawiam wszystkich i więcej luzu ludzie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TESGAS 2,88% 3,58 2021-12-03 16:36:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.