nic nie potrzebuję nie jestem napsterem nie lubię tylko jak pchły kaszlą ,gówno wiedze a zabierają głos , co do inwektyw to do tego daleka droga po prostu piszę obrazowo, a że to się komuś nie podoba no cóz ,mnie tez się wiele rzeczy nie podoba i tyle mogę.