Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,77 zł , zmiana od tamtej pory: -0,80%

Re: Wtopa na inwestycjach

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-04-21 o godz. 16:31 ~gunio77 napisał(a):
> Z ciekawością będę czytał raport za 1 a potem za 2 kw 2021.
> Kto im doradzał?
> 37 tys. akcji CD project i 26 tys akcji Mercatora - mieli chyba jakiś cynk normalnie :-) Normalnie, jakby to powiedział Siara: Mają rozmach S...syny!
> Widać, że ktoś lubi bawić się w rosyjska ruletkę.

A jak oni to teraz tłumaczą? Zdaje się że był jakiś art w PB.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MASTERPHA 5,06% 3,74 2021-07-23 16:39:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.