Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: wszystkie siły na walne

Zgłoś do moderatora
mamy wraz z zona > 1 tys akcji bo zbyt wczesniej sprzedalem
drugi pakiet i nie zdolalem wskoczyc. Tym niemniej wydymanie malego
w odbytnice jest tak samo bolesne jak duzego i ja protestuje pko przekretom zarzadu Ferrum. Uwazam, ze p. Pietrzak powinien zaprotestowac natychmiast do Zarzadu WGPW i dobrze by bylo,
gdyby zawiazal koalicje ze Stowarzyszeniem Inwestorow Indywidualnych.
Oni juz wtedy podniosa larum i wezwa malych graczy aby oddali swoje glosy do jednej puli,
zaglosowali by proxy za Pietrzakiem.
bajor i obecny zarzad ferrum musza odejsc. WON WON WON!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FERRUM 0,98% 4,12 2024-09-17 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.