Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,90 zł , zmiana od tamtej pory: -2,69%

Re: Wszyscy się już wysypali? :)

Zgłoś do moderatora
decyzja należy do Ciebie, ale informacje płynące ze spółki napawają optymizmem.

1. Przejęcie Vulcano
2. B. dobre wyniki za IV kwartał
3. Dadelo na GPW
4. Nowy akcjonariusz?

Obserwuję notowania od jakiegoś czasu - tutaj jak się przewalają to raczej duże pakiety, mało jest drobnicy. W spółce nie działo się nic negatywnego - a od szczytu prawie 54 zł nieco kurs się skorekcił - zatem jest pole do manewrów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPONEO.PL 1,79% 39,80 2023-02-06 16:45:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.