Lepsze ale nie w sposób fascynujący. Gdybyśmy mieli tu analogiczny wzrost 14% to byłoby to rozczarowanie. Z uwagi na efekt bazy wszystko poniżej 40 % wzrostu wobec II q '23 bedzie moim zdaniem odebrane negatywnie przez rynek. Co nie zmienia faktu, że spółka zdrowa. Bardziej niż wstępnych wyników jestem ciekaw konferencji wynikowej. Ktoś coś wie co z obligacjami? Co z powrotem usługi Socjal? Kiedy IKE i karta? Idziemy tu zgodnie z harmonogramem?